Manager Segment Stagiar

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atributii pe care le indeplineste Managerul de segment stagiar sunt:

-Asigura implantarea si vanzarea produselor din zona comerciala in care este alocat
-Respecta structura gamei si asigura cantitatea necesara de marfa astfel incat sa intampine nevoile clientilor
-Calculeaza si stabileste pretul produselor destinate vanzarii
-Se implica si solutioneaza eficient situatille neprevazute ce se pot ivi in activitatea sa
-Organizeaza si gestioneaza activitatea echipei.

Managerul de Segment Stagiar isi desfasoara activitatea in magazin acompaniat de catre un Manager de Segment cu experienta comerciala, va primi suportul echipei si formarea necesare desfasurarii cu succes a activitatii.

CERINTE

Daca esti o persoana pasionata de comert, daca-ti plac provocarile si doresti sa-ti dezvolti o cariera de succes in compania noastra,alaturi de o echipa puternica si ambitioasa, te invitam sa ni te alaturi!

In viziunea noastra candidatul ideal indeplineste urmatoarele conditii:
-Studii medii/superioare absolvite
-Minim un an experienta profesionala in comert/ intr-o pozitie manageriala
-Cunostinte operare PC-Mc Office
-Capacitate rapida de invatare si adaptare, implicare activa in desfasurarea activitatii echipei
-Buna capacitate de organizare, prioritizare si gestiune a situatiilor inedite
-Responsabilitate, abilitati de calcul, atitudine pozitiva,orientare catre rezultate, rigurozitate, orientare catre dezvoltarea si motivarea echipei, autocontrol, initiativa, creativitate.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.