Manager Resurse Umane- relocare in Oradea

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
1. Planificarea, organizarea si supervizarea activitatilor de resurse umane
2. Organizarea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie de personal
3. Asigurarea interpretarii corecte si aplicarea politicilor de personal ale firmei
4. Planificarea si coordonarea orientarea noilor angajati
5. Coordonarea realizarii si implementarea unui sistem de evaluare a performantelor profesionale ale
angajatilor
6. Coordonarea si verificarea centralizarii si elaborarea pontajelor
7. Coordonarea activitatii de reactualizare a fiselor de post
8. Elaborarea procedurilor de lucru in cadrul biroului, privind principalele activitati de resurse umane
(recrutare si selectie, planificarea resurselor umane, instruire, evaluarea performantelor profesionale) si se asigura de respectarea acestora de catre intreg personalul biroului
10. Analizarea periodica a indicatorilor calitatii proprii compartimentului
11. Realizarea studiilor de previziune privind dinamica Departamentului de Resurse Umane
12. Consilierea managerilor pentru perfectionarea pregatirii profesionale

CERINTE

1. Studii superioare economice / juridice;
2. Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara,
3. Cunostinte de limba engleza la nivel avansat. Limba germana constituie avantaj
4. Cunostinte temeinice utilizare soft ERP, programe utilitare (Word, Excel)
5. Posesor permis conducere categoria B
6. O buna cunoastere a legislatiei muncii

Aptitudini necesare ocuparii postului:
1. Rezistenta in conditii de stres
2. Excelente abilitati manageriale si de negociere
3. Capacitatea de a lucra cu termene limita

BENEFICII OFERITE

1. Salarizare deosebita
2. Program de lucru Luni-Vineri 08-16
3. Bonusuri

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!