MANAGER RESTAURANT -TIP FAST-FOOD

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptie marfa si efectuare nir-uri
-asigurarea necesarului de marfa si comenzile catre furnizori
-supervizarea respectarii procedurilor de lucru, a disciplinei si curateniei in unitate
-pontajul si plata salariilor personalului din subordine
-asigurare bunei desfasurari a activitatii si distribuirea sarcinilor in mod corect catre angajati
-controlul in permanenta al calitatii produselor si serviciilor
-implicare in a ajuta personalul in momentele critice ale zilei (casier, pizzar, bucatar)
-recrutarea, evaluarea si instruirea noilor angajati
-verificarea modului de utilizare a echipamentelor, utilajelor si vehiculelor din dotare de catre personal
-participarea saptamanala la sedintele executive si furnizarea feedback-ului necesar in luarea deciziilor
-raportarea problemelor, evenimentelor si a relizarilor catre GM.
- inchiderea zilei si intocmirea registrului de casa

CERINTE

-de preferat absolvent studii superioare
-experienta minim 4 ani in pozitie de conducere (preferabil din domeniul alimentar)
experienta in coordonare -minim 10 angajati in subordine
-cunostinte contabilitate primara (NIR-uri)
-capacitate organizatorica, initiativa, corectitudine.

BENEFICII OFERITE

mese gratuite
program 09.00-23.00
se lucreaza 4 zile pe saptamana(L-D)

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!