Manager raion textile / Visual merchandiser - Cora Pantelimon

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cora cauta manageri raion pasionati de comert! Daca ai cunostinte de comert, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si plin de provocari, te asteptam in echipa noastra

Coordonarea si organizarea echipei
Gestionarea comerciala a raionului tinand cont de stocuri, vanzari, profit, etc.
Urmarirea obiectivelor si eficientizarea vanzarilor raionului
Preocuparea activa pentru nevoile si solicitarile clientilor

CERINTE

Experienta profesionala in confectii textile de minim 1 an
Abilitati de gestionare si organizare a echipei
Implicare, receptivitate si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv
Asigurare medicala la o clinica privata
Bonuri de masa

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!