Manager proiect

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati sunt:
Asigurarea managementului relatiei cu furnizorii de servicii IT
Realizarea studiilor preliminare de implementare a proiectelor IT
Implicarea in crearea si/sau dezvoltarea customizata a proiectelor
Asigura suport utilizatorilor

CERINTE

Cautam un nou coleg/o noua colega pentru completarea echipei noaste.
Activitatea se va desfasura in cadrul departamentului IT, Servicii Centrale, Bucuresti, iar conditiile ce trebuie indeplinite sunt urmatoarele:

Absolvent/a sudii superioare de lunga durata in domeniul IT
Cunostinte solide de webdesign/customizare pagini web(portlets,php)
Pasiune pentru dezvoltarea si implementarea proiectelor IT
Capacitate de analiza si de implicare in rezolvarea eficienta a problemelor
Gandire logica,structurata,comunicare excelenta

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:
Mediu de lucru placut, antrenant si motivant
Multiple posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei

Te asteptam in echipa noastra!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.