Manager portofoliu contracte

ROMAX Trading & Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

sociabil/a, activ/a, organizat/a, harnic/a, bun comunicator, lucru in retea de PCuri, descurcaretz
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie asemanatoare
- permis conducere - un avantaj
- cunostinte calculator bune: Word, Excel, Access
- cunostinte Internet, foarte organizat(a), seriozitate, prestanta
- cunostinte legislatie de protectia mediului, un avantaj
- orientare spre lucrul cu informatii si documente cu caracter tehnic
- persoana responsabila, cu abilitati de comunicare, cu spirit de initiativa
- capacitatea de a administra, analiza, si sintetiza un volum mare de informatii;
- capabilitatea de a lucra sub presiune;
- persoana organizata, loiala, corecta, cu incredere in sine;

CERINTE

- mentinerea contactelor cu tertii, organizarea activitatii de birou, unele evidente contabile primare.
- asigurarea activitatii de primire-expediere, inregistrare, repartizare documente
- elaborarea computerizata a documentelor cerute (editare WORD, EXCEL)
- evidenta zilnica a activitatilor si adaugarea informatiei in fisiere de date (EXCEL, ACCESS)
- contactare furnizori, clienti si alti terti pt probleme specifice
- depunerea declaratiilor si documentelor specifice catre autoritati de mediu

BENEFICII OFERITE

depinzand de realizari.

Importam si distribuim chimicale agentilor economici din diferite sectoare industriale, recuperam metale pretioase, fabricam chimicale cu metale pretioase .