Manager pe aparate de joc

S.C. Favbet Gaming S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controleaza zilnic impreuna cu casierul sau supervizorul,inregistrarile facute de contoarele electromecanice,respectiv de paginile electronice ale aparatelor din sala de jocuri;in cazul in care constata neconcordante intre inregistrarile facute de pagina electronica si contoarele electromecanice,semnaleaza acest fapt imediat,prin intocmirea unui proces verbal;
-Intocmeste registrul incasarilor zilnice si verifica inregistrarile facute de casierii de sala,operatori sau supervizori in registrul de casa sau in alte documente specifice activitatii de jocuri de noroc;
-Tine evidenta computerizata a incasarilor si platilor pentru sala de jocuri si sesiseaza prin proces verbal eventualele neconcordante aparute intre documentatia intocmita si banii existenti in casierie;
-Inventariaza zilnic numerarul existent in casierie la sfarsitul zilei de lucru(inclusiv fondul de rulment aflat in casierie);
-Colecteaza zilnic banii de la sala sau salile de jocuri la care a fost desemnat si preda agentului de la firma de transport valori,sumele ce urmeaza sa fie depuse in banca;
-Intocmeste lunar situatia contabila primara si registrul lunar de incasari pentru salile de jocuri la care a fost desemnat;
-Verifica inregistrarile facute de sistemul de supraveghere video si aduce la cunostiinta conducerii eventualele abateri de la regulamentul de ordine interioara sau alte evenimente petrecute in sala de jocuri,prin intocmirea unui referat;
-Verifica periodic starea aparatelor si a mobilierului din dotare,semnaland superiorilor orice modificare fata de starea in care au fost primite;
-Verifica la inceputul fiecarei luni termenele de valabilitate ale licentelor de la masinile de joc.

CERINTE

Cunostinte in domeniul jocurilor de noroc si pariuri in cota fixa.
Cunostinte de limba rusa si ucraineana constituie un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de jocuri de noroc si pariuri in cota fixa