MANAGER OPERATIONAL ROMANIA SI BULGARIA

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist international ca

cu urmatoarele responsabilitati:

* definirea obiectivelor cantitative și calitative ale misiuni;
* actioneaza ca cel apropiat contact al clientilor (analizeaza nevoile, obtine informatii);
* se asigura ca are disponibile instrumentele si informatiile necesare pentru desfasurarea eficienta a misiunii;
* redactarea si prezentarea rapoartelor de activitate catre client;
* monitorizarea și reducerea la minimum a reclamatiilor;
* gestionarea resurselor echipei, daca este necesar (anticiparea nevoilor);
* gestioneaza echipele de analisti financiari (conducere, definirea obiectivelor, evaluare, etc).

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* limba engleze - nivel avansat;
* studii superioare economice;
* experienta in audit;
* cunostinte avansate de utilizare a calculatorului (MS Office);
* competente analitice precum si de management al timpului;
* excelente abilitati de comunicare si relationare;
* seriozitate si corectitudine;
* atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale si un mediu de lucru competitiv.
Other notes
Eşti interesat de acest loc de muncă? Te rugăm să completezi formularul de contact sau să ne trimiţi CV-ul tău, atât în limba engleză cât şi în limba română, cu numărul de referinţă scris la subiectul email-ului de aplicaţie.
Dacă ai avut deja un interviu la Grafton, te rugăm să contactezi consultantul tău direct pe email.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.