Specialist Marketing Online

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitati de redactare si editare de materiale pentru diferite categorii de public (comunicate de presa,articole si materiale redactionale,discursuri,brosuri,buletine informative);
-Creeaza, implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare etc.;
-Cresterea notorietatii companiei,promovand elementele de identificare ale companiei,dar si serviciile pe care le presteaza aceasta;
-Abilitati de creatie anunturi publicitare si pagini de aterizare in site specifice audientelor.)
-Experienta in marketing online si social media,la curent cu cele mai noi metode şi trend-uri în marketingul online
-Experienta dovedita in conversare/moderare pe social media - Facebook, Twitter, You Tube dar si in media online in general Yahoo, Google News, s.a.
-Blogger experimentat, aptitudini solide de comunicare in scris
-aptitudini si experienta de copywriting
-familiarizat cu Photoshop, Banner management sau altele

CERINTE

Studii superioare finalizate(facultate jurnalism sau litere)
-Experienta pe un post similar;
-Abilitatea de a se exprima excelent in scris (vocabular ,conceptie si redactare) si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit,de impactul propus asupra publicului tinta,abilitati de exprimare verbala.
-Limba engleza- avansat
-Foarte bune cunostinte de operare PC(Microsoft Office,Photoshop,InDesign,CorelDraw,Intranet,organizare retele etc.);

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-Pachet salarial motivant in functie de abilitati si competente
-Masa
-Transport
-Bonus
-Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut,intr-o echipa tanara,ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente;
-Posibilitate de promovare si dezvoltare a unei cariere intr-un mediu creativ si profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum!!!
Daca vrei sa iti ajuti semenii si cauti o meserie stabila, pe viata, aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive de 16 ani in Romania.
Misiunea noastra se axeaza pe aprecierea si dezvoltarea oamenilor de calitate, iar pretuirea angajatilor nostri este o prioritate.
AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,43 centre specializate in Romania, lider de 16 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania