Manager magazin

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare finalizate (reprezinta un avantaj)
Minim 3 ani experienta in coordonarea unui departament cu vanzare de produse si/sau servicii din cadrul unui magazin
Experienta relevanta in vanzarea de produse si servicii
Orientare spre rezultate, capacitate de organizare si planificare, analiza
Adaptabilitate, proactivitate, leadership
Cunostinte MS Office, cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj
Disponibilitatea de a lucra in weekend, conform programului din retail

CERINTE

Defineste strategia comerciala a locatiei aflata in coordonarea sa in concordanta cu viziunea companiei si obiectivele de vanzari
Analizeaza tendintele pietei
Asigura desfasurarea in mod profesionist a activitatii din magazin
Organizeaza activitatea astfel incat sa raspunda in permanenta solicitarilor clientilor
Asigura implementarea standardelor de performanta si a procedurilor companiei
Coordoneaza echipele in vederea atingerii obiectivelor

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.