MANAGER GARANTII / MENTENANTA – lucrari de constructii civile si industriale

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Rolul implica managementul portofoliului de lucrari de constructii & instalatii ale companiei pe perioada garantiei. Activitatea se va desfasura cu precadere in Bucuresti, dar si in tara, punctual.

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
• Coordonarea activitatii de remedieri/ reparatii pentru proiectele aflate in perioada de garantie pana la semnarea procesului verbal de receptie finala;
• Este responsabil de monitorizarea costurilor si performantei aferente acestei activitati;
• Responsabilitate deplina privind efectuarea la timp si in bugetul estimat a tuturor activitatilor ce tin de remedieri in perioada de garantie;
• Responsabil de semnarea procesului verbal de receptie finala a lucrarii la termenul contractual;
• Propune solutii de eficientizare a acestor interventii/ activitati;
• Intocmirea rapoartelor de constare a defectelor ce apar pe perioada garantiei;
• Coordonarea echipei si trasarea de sarcini catre acestia in vederea obtinerii celui mai prompt si eficient raspuns, avand ca obiectiv satisfactia clientului;
• Managementul relatiei cu toate partile implicate;
• Intocmirea de rapoarte specifice activitatii desfasurate.

CERINTE

• Absolvent al unei universitati de constructii sau instalatii;
• Foarte bune cunostinte de legislatie in constructii;
• Experienta de cel putin 5 ani in domeniu, de preferat la un antreprenor general;
• Diplomatie; foarte bun negociator si orgnizator
• Cunostinte de Project management.

CV-urile pot fi trimise la corina.diaconu@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/