Manager Franciza Personala BUCURESTI

Part-time
Proiect unic
Acasa
Nivel studii
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (absolvent)
Master
MBA
Nivel salarial
Localitate
BUCURESTI
Alexandria
Buftea
Ilfov
Tara
ROMANIA
Valabilitate
05-01-2017 : 04-02-2017
0

La acest job au aplicat 3
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
4 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

-Formeaza si coordoneaza ECHIPE proprii.
POSIBILITATEA de a coordona o afacere la cheie de tip franciza, aflata la intersectia a DOUA tendinte importante:
- 1 tendinta oamenilor de a cauta oportunitati de afaceri la cheie de tip franciza, care sa poata fi operate de o singura familie sau persoana.
- 2. tendinta consumatorilor de a se implica in COLABORARI cu PARTICIPARE la IMPARTIREA PROFITULUI,
si aparitia conceptului de prosumator in toate domeniile de la banalul proces de a face cumparaturi.

Cerinte

Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii.

Se adreseaza :
-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
-SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.
-STUDENTILOR -care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie.

Beneficii Oferite

Posibilitati de cistig intre 50 si 2000 de euro (veti fi platiti in functie de eficienta si performanta)
--Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale

- Pregatire in cadrul unei concept de formare UNIC

Interviu online Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Manager