Manager de Portofoliu - Sucursala Voluntari

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta relatia cu clientii existenti, promovand permanent noile produse ale bancii;
- Deruleaza toate activitatile necesare acordarii creditelor/produselor bancii, intocmind documentatiile necesare;
- Primeste contractele de credit /garantii/ contractele colaterale, etc;
- Informeaza clientii cu privire la scadentele ratelor de credit;
- Monitorizeaza permanent restantele active ale clientilor;
- Participa activ in activitatea de recuperare amiabila a restantelor clientilor si de colectarea situatiilor financiare ale debitorilor.

CERINTE

Pozitiile sunt disponibile in sucursalale Baneasa si Iuliu Maniu.

Cerinte:
- Absolvent studii superioare, specializare economica;
- Experienta anterioara in vanzari;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Proactivitate;
- Organizare

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!