Manager de oficiu

Azitrend

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un job atractiv care-ti va aduce atit venit, cit si noi cunostinte?
Atunci vino in echipa companiei cu capital strain “AZITRED”- liderul al vânzărilor pe piața Republicii Moldova în sisteme de securitate, care se extinde pe piața româneasca.
Responsabilitati:
.• Urmarirea si gestionarea agendei managerului general si gestionarea documentelor de interes general ale companiei.
• Receptionarea si redectionarea apelurilor, corespondentei.
• Gestionarea relatiei cu publicul si cu colaboratorii externi.
• Organizarea de evenimente (de expozitii, inchirieri sala de conferinte, procurarea biletelor de calatorie. rezervari hotel ).
• Gestionarea negocierilor cu diverse parti.
• Crearea comfortului si atmosferei in oficiu

CERINTE

Daca esti o persoana ordonata, entuziasta, punctuala,sociabila, educata, atenta la detalii, caracterizata prin seriozitate si flexibilitate, atunci avem o oportunitate potrivita pentru tine

BENEFICII OFERITE

• Serviciu stabil intr-o companie stabile.
• Remunirare adecvata a muncii.
• Pachet social complect.
• Achitarea cheltuielilor telefonie mobile.
• Oportunitati de crestere profesionala si personala.
• Colectiv tanar si binevoitor.

Trimite-ne CV-ul împreună cu o fotografie la adresa: hr@azitrend.ro

Compania cu Capital Străin “AZITREND” - liderul al vânzărilor pe piața Republicii Moldova în sisteme de securitate se extinde pe piața româneasca. Noi ne specializăm în distribuirea și proiectarea sistemelor de securitate.