Manager Clinica Stomatologica – Bucuresti

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o clinica stomatologica privata din Bucuresti, cu o vechime de peste 15 ani in acest segment de activitate.

Responsabilitati
- Stabileste anual si monitorizeaza impreuna cu directorii de departamente, obiectivele generale de dezvoltare si urmareste ca acestea sa fie comunicate fiecarui departament;
- Participa la elaborarea anuala a bugetului de venituri si cheltuieli, analizeaza propunerile inaintate, opereaza corectiile necesare si aproba bugetul final;
- Identifica si atrage resursele necesare pentru implementarea noilor idei de afaceri;
- Identificarea oportunitatilor de investitie si obtinere de profit;
- Participa la intalniri de afaceri cu furnizori, clienti, organisme financiare si institutii guvernamentale din tara si din strainatate;
- Asigura managementul firmei:
1. Elaborarea proiectului de buget si a proiectului de achizitii tehnologice in vederea satisfacerii dezideratelor de rentabilitate si competitivitate pe piata ale organizatiei;
2. Reprezinta organizatia in relatiile cu terte persoane fizice sau juridice
3. Stabilirea obiectivelor si efectuarea evaluarilor individuale anuale ale angajatilor din subordine;
4. Controlul si supervizarea activitatii departamentelor de productie, de vanzari si marketing, economic, tehnic, resurse umane;
5. Aproba procedurile de interes general ale firmei (aprovizionare, vanzare, distributie, financiare, resurse umane);
6. Participa la elaborarea si implementarea sistemelor de raportare si a sistemului de calitate - ISO 9001;

CERINTE

- Studii superioare profil economic, reprezinta un avantaj
- Experienta anterioara in pozitie de coordonare a unei echipe, de cel putin 3-4 ani
- Cunostinte de management organizational, financiar, vanzari
- Cunoasterea limbii engleze

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.