MANAGER

LEX Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna SP . K.

03-12-2015 | EXPIRA LA 05-12-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Polska Kancelaria w związku z uruchomieniem oddziału swojej działalności w Bukareszcie poszukuje osoby na stanowisko:
Manager

Opis stanowiska:
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników
• Rekrutacja oraz szkolenie nowych pracowników
• Nadzorowanie pracy podległego zespołu
• Motywowanie zespołu sprzedażowego
• Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz świadczonych usług

CERINTE

Wymagania:
• Co najmniej 3 letnie
• Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Managera/Kierownika
• Umiejętności interpersonalne oraz liderskie.
• Doświadczenie w rekrutacji pracowników
• Prawo jazdy
• Znajomość języka rumuńskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym

BENEFICII OFERITE

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość wysokich zarobków uzależnionych od wyników sprzedażowych i efektywności kierowania zespołem.
• Regularne szkolenia w zakresie sprzedaży i zarządzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres: hr@lex-birou.ro

DESCRIEREA FIRMEI

LEX Birou de Despagubiri