Magazioner-gestionar

SC E-SERVICE& COMPONENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam gestionar - vanzator pentru a tine evidenta stocului, miscari de stoc si vanzari cu amanuntul la biroul firmei.

Responsabilitati:

Primare:Depozit en-gross si en-detail

Secundare:Factureaza si incaseaza + alte activitati specifice comertului

ATRIBUTII PRINCIPALE (si sarcini aferente): gestiunea fizica a stocului de marfa. Opereaza in stoc miscarile de marfa. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri. Efectueaza la cerere inventarul stocului de marfa. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei. Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic. Respecta legislatia de gestiune a stocurilor

Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si returintroduce in baza de date produsele intrate in gestiune. Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi. Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege.

Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii .

Preda/expediaza marfa catre client conform documentelor emise.

Participa activ la sedintele de prognozare a miscarii stocurilor si plaseaza comenzi la furnizori.

Co-ordoneaza activitatea de logistica

CERINTE

Experienta 2-3 ani.

Suntem lideri nationali pentru componente in industria jocurilor de noroc, vending, amuzament si terminale de plata.
Facem parte din grupul Eurocoin Ltd cu sediul central in Londra, GB.