Magaziner ( lucrator depozit )

IT Genetics S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :

- opereaza in stoc miscarile de marfa
- participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii
- intocmeste nota intrare receptie, cantitativ la marfa intrata in depozit
- pregateste pentru livrare coletele cu marfa
- pregateste si transporta marfa la beneficiari ( sporadic )

CERINTE

- permis de conducere categoria B
- putere de munca
- comunicativ

BENEFICII OFERITE

- salariul 1500 lei
- abonamnet clinica medicala
- abonament clinica stomatologica
- prima de sarbatori

IT Genetics este integrator de sisteme in domeniul identificarii automate, colectiei de date (AIDC) si punctelor de vanzare (POS). Suntem o companie romaneasca, tanara si dinamica.

Utilizand aplicatii de colectare a datelor cu ajutorul tehnologiei codurilor de bare si a identificarii prin radiofrecventa (RFID) precum si solutii hardware de la lideri globali din industrie livram si implementam solutii fiabile, adaptate nevoilor curente dar si a celor viitoare, optimizand la maximum beneficiile pe care clientii nostri le obtin.

IT Genetics a inceput activitatea pe pietele de Auto ID / Data Capture / POS din Romania in anul 2007, identificand oportunitatile de livrare a unor solutii eficiente, care pot sa optimizeze procesele operationale ingreunate si sa rezolve problemele cu care se confrunta companiile.