Magazin central de cafea si delicatese angajeaza vanzatoare

Delicatese Florescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa noastra are nevoie de inca o vanzatoare full-time pentru magazinul nostru principal, aflat in centrul Bucurestiului.
Persoana angajata va lucra intr-unul dintre magazinele noastre din centru (zona Universitate-Piata Rosetti).

Descrierea companiei:

Cel mai renumit magazin de cafea gourmet si delicatese din Romania, deschis in iulie 2010 in centrul Bucurestiului de Gheorghe Florescu, autorul cartii "Confesiunile unui cafegiu", best-seller al editurii Humanitas.
Gasiti detalii despre noi si harta magazinelor pe www.delicateseflorescu.ro.
Telefon: 0728 228 025.

CERINTE

-seriozitate
-profesionalism
-sociabilitate
-cunostinte PC si navigare internet
-dorinta de a invata lucruri noi
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
Salariu cu contract pe perioada nedeterminata, mediu de lucru placut, sansa de a face parte din echipa care a introdus in Romania cafeaua gourmet si din povestea Delicatese Florescu.

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin de cafea gourmet si delicatese.