Macelar / Preparator carne

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- portioneaza prin transare carnea, respectand normele interne;
- realizeaza preparatele din carne si produsele semipreparate;
- intrebuinteaza corect masinile si utilajele din dotare.

CERINTE

Pentru depozitul sau din Valea Cascadelor (zona Militari), MEGA IMAGE angajeaza macelari si preparatori carne.

Cerintele postului sunt:
- persoane serioase, responsabile, indemanatice;
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- disponibilitate pentru lucrul in ture.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Bonus de performanta lunar.

VINO DIRECT LA INTERVIU, la depozitul nostru din Valea Cascadelor nr. 23 ( intersectia cu Bd. Timisoara), de luni pana vineri, intre orele 09.30-17.30.
Transport:
autobuz: 136, tramvai: 8, 35
statiii metrou in apropiere: statia Pacii

Pentru informatii suplimentare, suna la 021.3155850 sau 0372710034!

Te asteptam!

MEGA IMAGE este un lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta atat la nivel international, cat si national. Facand parte din Delhaize Group, MEGA IMAGE este o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.

Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati website-urile noastre:
www.delhaizegroup.com, www.mega-image.ro

Avand o experienta internationala de peste 140 de ani, MEGA IMAGE este prezenta pe piata din Romania din anul 1995, dezvoltandu-se continuu pentru a oferi servicii de calitate clientilor si colaboratorilor sai.

Noi consideram ca retail-ul implica o atentie constanta catre detaliu si ne bazam pe implicarea continua a colaboratorilor nostri, la toate nivelele organizatiei, pentru indeplinirea proiectelor si atingerea obiectivelor propuse.

Valorile noastre sunt inovatia si integritatea, pasiunea pentru calitate si simplitate, responsabilitatea, preocuparea continua pentru oameni, incurajam si recompensam atat rezultatele individuale, cat si performanta obtinuta in cadrul echipei.

Este aceasta organizatia care ti se potriveste?
Atunci alatura-te ACUM echipei MEGA IMAGE!