Macelar/ Brutar/ Cofetar- Patiser/ Pizzar/ Bucatar

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, important lant de hypermarketuri prezent de 15 ani pe piata romaneasca si in continua dezvoltare, cautam:
1. Personal cu calificare si experienta in domeniu:
- Macelari
- Transator- carmangier
- Transator- mezelar
- Bucatari
- Pizzari
- Brutari
- Cofetari- patiseri

CERINTE

2. Persoane muncitoare si serioase, fara diploma de calificare, pentru posturile:
- Ajutor brutar
- Ajutor bucatar
- Comerciant cofetar- patiser

Se lucreaza in doua ture de zi, 8 ore/ zi.

BENEFICII OFERITE

- siguranta si stabilitate a postului, intr-o companie de renume;
- tichete de masa;
- prime de sarbatori;
- prima de fidelitate;
- ajutor de transport.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement