Macelar

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Depozitele sale din Valea Cascadelor si Parcul logistic CEFIN, Mega Image doreste sa se alature echipei sale o persoana pe pozitia de Macelar.

Responsabilitatile postului sunt:

• Pregatirea si transarea produselor de origine animala cu ajutorul aparaturii speciale;
• Realizarea preparatelor din carne si a produselor semipreparate;
• Verificarea permanenta a stocului de carne (cantitativ si calitativ);
• Comunicarea catre departamentul de achizitii a necesarului de carne in vederea lansarii comenzilor de aprovizionare.

CERINTE

• Studii: medii + diploma macelar;
• Experienta anterioara in macelarie: minim 6 luni;
• Dexteritate, rapiditate;
• Aspect ingrijit si curat.

BENEFICII OFERITE

Iata cateva motive pentru care sa te alaturi companiei MEGA IMAGE:
• faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
• iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant;
• inveti si lucrezi alaturi de profesionisti;
• ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate;
• beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.

Si acestea sunt doar primele 5!

Aplica ACUM la adresa humanresources@mega-image.ro
sau aplica on-line la www.mega-image.ro.

Multumim!

MEGA IMAGE este un lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta atat la nivel international, cat si national. Facand parte din Delhaize Group, MEGA IMAGE este o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.
Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati website-urile noastre:
www.delhaizegroup.com, www.mega-image.ro

Avand o experienta internationala de peste 140 de ani, MEGA IMAGE este prezenta pe piata din Romania din anul 1995, dezvoltandu-se continuu pentru a oferi servicii de calitate clientilor si colaboratorilor sai.

Noi consideram ca retail-ul implica o atentie constanta catre detaliu si ne bazam pe implicarea continua a colaboratorilor nostri, la toate nivelele organizatiei, pentru indeplinirea proiectelor si atingerea obiectivelor propuse.

Valorile noastre sunt inovatia, integritatea, transparenta, pasiunea pentru calitate si simplitate, preocuparea continua pentru oameni, incurajam si recompensam atat rezultatele individuale, cat si performanta obtinuta in cadrul echipei.

Este aceasta organizatia care ti se potriveste?
Atunci alatura-te ACUM echipei MEGA IMAGE!