Macaragiu macara turn

Echipamente pentru Constructii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Macaragiu pentru macara turn JASO, Spania.
Comanda: radio-comanda sau cabina.
Locatie santier: Bucuresti.

CERINTE

Experienta in operarea macaralelor turn.
Disponibilitate program de lucru prelungit.
Disponibilitate de angajare imediata.

BENEFICII OFERITE

Cazare gratuita in apartament sau rulota, in cazul in care orasul de resedinta este altul decat Bucuresti.
Transport gratuit o data / luna.
Salariu 2.000lei net / luna, program de santier.

Principala activitate este de vanzare si inchiriere de macarale turn marca JASO, Spania – www.jaso.com. Despre gama de produse aveti mai multe detalii pe site-ul nostru (www.epco.ro).
JASO este al-III-lea producator mondial ca numar de unitati vandute si primul producator din Spania iar in Romania avem sapte ani de functionare, interval in care am vandut si inchiriat peste 80 de echipamente.

Oferim pe langa vanzare si inchiriere, asistenta pentru obtinerea documentatiei ISCIR precum si montajul echipamentelor cu echipa proprie. Oferim servicii de inchiriere a macaralelor turn cu sau fara operator, oriunde in tara.