Lucrator comercial - taiere chei

S.C. M&C BUSINESS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucrarea tuturor tipurilor de chei brute utilizand utilajele SILCA din dotare (masini de copiat chei si dispozitive speciale);
- Vanzare produselor de feronerie si sisteme de siguranta;
- Intocmirea documentelor primare specifice vanzarii;
- Folosirea corecta a casei de marcat;
- Emiterea de comenzi catre sediul central;
- Receptia marfurilor primite;
- Participarea la inventare periodice;
- Raspunde in conditiile legii de gestiune;
- Curatenie la locul de munca;
- Respectarea cu strictete a programului de lucru aprobat de societate si a magazinului din complexul comercial.

CERINTE

- Aptitudini tehnice (lacatus,mecanica fina,frezor,prelucrare prin aschiere),
- Experienta in gestiune - constituie avantaj;
- Studii medii finalizate : liceale/scoala profesionala;
- Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit;
- Responsabilitate, capacitate de lucru in echipa;
- Disponibil pentru deplasari la evenimente de promovare si traininguri de specialitate;
- Utilizare PC ( Word, Excel, Internet);
- Buna comunicare cu clientii;
- Dorinta de autodezvoltare.

BENEFICII OFERITE

Angajatul va beneficia de:training de specialitate in cadrul companiei, tichete de masa, decontarea transportului in comun, bonus lunar pentru depasirea targetului, posibilitatea de promovare, stabilitatea locului de munca.

Infiintata in anul 2000, M&C Business SRL, este unic importator si distribuitor in Romania a produselor Silca-Italia si importator direct a produselor Kaba, Cisa, Erwin-Paulat. M&C Business presteaza servicii si comert in reteaua de distributie ce acopera toate regiunile tarii si in magazinele propii - centre de copiat chei : moderne, de nivel european, dotate cu tehnologie de ultima generatie. Magazinele nostre sunt deschise in Galeriile comerciale din Hypermarket-urile Cora (Lujerului, Alexandriei - Bucuresti; Cluj-Napoca, Drobeta Turnu Severin), Sun Plaza Bucuresti, Kaufland Colentina Bucuresti,Iulius Mall Cluj, Auchan Titan, Auchan Crangasi, Carrefour Iasi, Kaufland Iasi, Omnia Ploiesti. Principalele produse si servicii ale M&C Business sunt: multiplicari pentru orice tip de chei (yale, auto, inclusiv chei auto cu cip); masini de multiplicare mecanica pentru orice tip de chei brute; cilindri, lacate, yale, broaste pentru usi, lanterne, accesorii pentru chei; reparatii incalaminte; gravuri. Detalii pe: www.silca.ro sau www.magazine-chei.ro