Lucratori magazin Diesel in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei un job atractiv si nu iti gasesti?
Esti inca student/ studenta si iti doresti un loc de munca cu program flexibil, unde iti poti dezvolta abilitatile?
Daca esti o persoana dinamica, zambitoare, plina de energie si pasionata de domeniul vanzarilor, asteptam sa te alaturi echipei de vanzari a unei companii dezvoltata la nivel international.

Te vei ocupa de clienti - sa ii intampini cu amabilitate si sa le oferi posibilitatea unei experiente interesante la cumparaturi, sa gasesti solutii la cerintele acestora.

Te vei ocupa de produse - sa participi activ la procesul de vanzare al acestora, sa le promovezi oferind toate informatiile necesare.

Te vei ocupa de activitatile promotionale - sa le implementezi in cadrul magazinului.

Te vei ocupa de curatenie - organizarea si mentinerea curateniei la locul de desfasurare a activitatii.

Nu e dificil, de aceea avem nevoie de implicarea si de abilitatile tale de comunicare.

CERINTE

Suntem in cautarea a 3 lucratori comerciali vorbareti si cu chef de munca.

BENEFICII OFERITE

Pentru ca ne gandim la:

- timpul tau, iti oferim un program flexibil;
- la nevoile tale de afirmare, iti oferim un mediu de lucru cu adevarat profesionist, dar si o echipa proactiva;
- cariera ta, iti oferim un loc de munca stabil, intr-o companie de renume.

P.S. Nu am uitat de contractul de munca pe perioada nedeterminata, salarizarea de 1 500 RON brut/ luna, bonurile de masa, comisionul din vanzarile efectuate si decontarea transportului.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things