LUCRATORI DEPOZIT cu/fara atestat de stivuitorist

A1 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Angajatorul este un producator de scule electrice de mana pe care le comercializeaza prin magazinele de bricolaj. Locul de munca se afla in depozitele din Bucuresti - incinta Faur (3 posturi), Afumati (3 posturi), Dragomiresti (3 posturi) si Otopeni-Centura (3 posturi).

Activitatile principale ale postului:
- descarcarea marfurilor si arangajarea lor in depozit
- picking, asamblare, etichetare
- pregatirea comenzilor.

Program de lucru: luni-vineri, 8.30 - 17.00
Oferta: 1200-1500 lei net (in functie de calificare si experienta), transport gratuit din Bucuresti si retur

CERINTE

Candidatul ideal
- studii liceale / scoala profesionala
- experienta pe un post similar (manipulant marfuri, picker, ambalator, stivuitorist)
- experienta so abilitati de operare cu transpaletul si liza electrica
- ideal, experienta si atestat de stivuitorist
- stare optima de sanatate
- capacitate de munca intr-un ritm alert
- abilitati de relationare si cooperare in echipa

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.