LUCRATORI COMERCIALI MAGAZIN

SC LPP ROMANIA FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilerea clientilor, informarea acestora privind toate produsele din magazin.
Promovarea, recomandarea si vanzarea eficienta a produselor.
Aranjarea produselor in magazin, conform standardelor.

CERINTE

Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, servire a clientilor, vanzare si negociere.
Tinuta si prezenta agreabile, amabil, atitudine pozitiva si proactiva.
Dinamism, flexibilitate, putere mare de munca.
Atentie distributiva, simt pentru detalii.
Spirit organizatoric si de lucru in echipa.
Capacitatea de a rezolva probleme, sarcini multiple si de a respecta termene limita.
Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end
Capacitatea de a intelege si a realiza obiectivele impuse.
Responsabilitate si onestitate.
Persoana entuziasta, pasionata de fashion.
Studii minime - Liceul.

BENEFICII OFERITE

Oferim un loc de munca modern, salariu atractiv si posibilitati reale de avansare in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Comert