Lucratori comerciali/ Barman-Barmanita

Sky Walker City SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Barmanul/barmanița este persoana care transmite clienţilor noştri dragostea pentru produsele noastre. De la barman/barmaniță se aşteaptă o abordare proactivă a clienţilor, o servire ireproşabilă a clienţilor în timpul întregii perioade de lucru, aptitudini de comunicare excelente, îndemânare şi dibăcie, care duc la maximizarea vânzărilor.

CERINTE

Căutăm persoane pline de energie,cu abilități de comunicare dezvoltate, active, pozitive și interesate să învețe lucruri noi într-o companie în continuă creștere. Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional este obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- training specializat
-un mediu de lucru tânăr și activ
- salariu atrăgător

Sky Walker City SRL este o companie cehă, cu o experiență de peste 5 ani pe piață,în România fiind prezentă din mai 2016. Produsul comercializat de noi este ceaiul cu bule, cunoscut în întreaga lume sub denumirea de Bubble Tea, sub brand-ul Tapi Tea.