Lucratori comerciali - Supermarket Piata Chibrit

SC ESSA SALES & DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam LUCRATORI COMERCIALI pentru un supermarket situat in zona PIATA CHIBRIT

- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor
- asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte,
- monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare si termene de valabilitate)
- monitorizarea permanenta a preturilor atat ca nivel cat si ca mod de afisare

CERINTE

- studii medii
- responsabilitate, seriozitate
- disponibilitate de lucru pe ture

BENEFICII OFERITE

Program de lucru:
- luni-duminica, 07:00-22:00
- se lucreaza in doua ture, 8 ore/zi
- se lucreaza 5 zile pe saptamana
- 2 zile libere, atat in timpul saptamanii, cat si in weekend

Pachet salarial:
- 1014 lei net (bani in mana)
- bonuri de masa

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme BIP (www.bipgrup.ro) , reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul BIP este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatorare / distribuitoare de bunuri larg consum in a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.