Lucrator productie publicitara

Thor Concept SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printare, decupare, laminare, aplicare autocolante pe suprafete drepte si curbe; Prelucrarea diverselor materiale specifice domeniului ( PVC, Plexiglas. PAL, profile de otel si aluminiu etc ) efectuand diverse operatii (lipire, indoire, debitare, vopsire) pentru proiectul de productie publicitara alocat echipei; Confectionarea/montarea de casete si firme luminoase/neluminoase, standuri expozitionale; Amenajari showroom-uri si magazine, decorari auto/vitrine, confectii metalice , copertine....etc; Participarea , alaturi de ceilalti membri ai echipei de proiect, la realizarea montajului final; Organizarea si curatarea uneltelor si dispozitivelor de finisare produse

CERINTE

Candidatul ideal:
Experienta in lucrul cu autocolante si materiale publicitare minim 2 ani;
Cunostinte de operare PC, cutter ploter;
Capaciate de finisare, asamblare, ambalare produse printate;
Cunostinte de operare laser, CNC constituie un avantaj;
Dinamism si implicare; Spirit de echipa; Proactivitate.