Lucrator necalificat pentru serigrafie-tampografie

C&C MEDIS VISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Ajutor pentru serigrafie, imprimare produse textile
-pregatirea si fixarea materialelor textile, ce urmeaza a fi supuse procedeului de printare
-reglarea masei serigrafice
-pregatirea si realizarea operatiilor de imprimare
- stocarea , ambalarea si dezambalarea materialelor imprimate
-monitorizarea procesului de serigrafiere

CERINTE

*cautam persoana fara job in prezent

BENEFICII OFERITE

-carte de munca
-salariu motivant
-mediu de lucru relaxant

S.C. C&C Medis Vision S.R.L., o societate cu capital integral privat romanesc.

Obiectul nostru principal de activitate este productia de halate medicale si echipamente de lucru destinate mediului sanitar si industrial. Produsele nostre urmaresc indeplinirea a trei coordonate principale:

Calitate
Confort
Creativitate
In ultimii 10 ani am reusit sa ne impunem pe piata propria marca de produse sub numele FABRICA DE TEXTILE , acest brand devenind el insusi garantul calitatii produselor noastre.