Lucrator magazin si depozit

Pro Data

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal pentru ambalare colete. Depozitul nostru se afla in Bucuresti, sectorul 5, zona Panduri-Razoare. Orar de lucru: luni-vineri 9.00 - 17.30 (cu 30 minute pauza). Solicitam obligatoriu permis de conducere categoria B deoarece unele produse trebuie livrate direct clientilor din Bucuresti. Candidatul ideal trebuie sa aiba foarte multa rabdare si atentie ca sa nu greseasca la sortarea produselor pentru colete. De asemenea se cere o conditie fizica buna deoarece unele cutii manipulate au greutatea de 12 kg.

CERINTE

- permis de conducere categoria B
- conditie fizica buna
- atentie si rabdare

BENEFICII OFERITE

- toate weekendurile sunt libere
- bosusuri si promovari in functie de performante
- tichete de masa
- decontare transport (RATB, metrou)

Firma infiintata in anul 1996, specializata in importul si distributia de medii de stocare (CD, DVD, BD), accesorii IT si hartie foto inkjet printabila