Lucrator instalatii curenti slabi

GPX EXECUTIVE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentul job se refera la executia de instalatii - curenti slabi pe santier.
- Realizarea montajului traseelor de tubulatura, jgheaburi, cabluri
- Montarea si legarea senzorilor, butoanelor etc.
- Desfasurarea activitatii in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de securitate in munca specifice locului de munca.

Reprezinta un avantaj:
- experienta in domeniul instalatiilor electrice/ sistemelor de securitate

CERINTE

- Experienta in cablarea unor sisteme electrice/ de telecomunicatii,
- Experienta in cablarea, instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj,
- Apt pentru munca la inaltime, conditii de santier,
- Eficienta in indeplinirea sarcinilor de serviciu,
- Rezistență la stres, rezolvare probleme, meticulozitate, atenție la detalii, abilități de comunicare, capacitate organizare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezolvare
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Compania este autorizata in instalarea sistemelor de securitate si ofera solutii profesionale atat in domeniul sistemelor de securitate cat si al automatizarilor in constructii.