Lucrator in depozit/ Manipulant marfuri

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura activitatea depozitului zonal (NU este obligatorie experienta, deoarece oferim posibilitatea noilor angajati sa invete totul de la zero);
- asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne;
- participa la inventarul scriptic sau faptic;
- asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita;

CERINTE

- seriozitate, corectitudine, acuratete, implicare, perseverenta; disponibilitate de a munci, dorinta de evolutie;
- experienta intr-un depozit de distributie reprezinta un avantaj;
- experienta in lucrul cu cititoarele de coduri de bare reprezinta de asemenea un avantaj, dar totul se poate invata cu usurinta la Dinamic 92.

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 26 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.