Lucrator gestionar

Dasha Online

Job expirat

RESPONSABILITATI

- împachetarea corespunzătoare a produselor comandate de către clienți în vederea trimiterii acestora prin curierat;
- aranjarea și repartizarea produselor în spațiul de depozitare alocat, în funcție de anumite criterii specifice, stabilite de către șeful ierarhic direct;
- semnalizarea șefului ierarhic a eventualelor defecte observate la produsele existente în spațiul de depozitare;
- organizarea fluxului de comenzi/produse returnate;
- recepția calitativă și cantitativă a mărfii primite în depozit;
- procesarea retururilor conform procedurii interne
- predarea coletelor către curier;
- participarea la inventarierea produselor;
- menținerea spațiului de lucru curat.

CERINTE

- atenție la detalii;
- rapiditate în efectuarea activităților;
- adaptabilitate;
- abilitatea de a lucra eficient în condiții de presiune și termene limită.

BENEFICII OFERITE

- vor fi discutate in cadrul interviului.

Te așteptăm într-o echipă tânară și open-minded care știe să obțină rezultatele mult căutate și în care vei putea să îți afirmi talentul și imaginația.
Suntem o companie ce activează cu succes în piața online din Romania și ne adresam, prin produsele și serviciile noastre, femeilor din întreaga țară.
Ne plac lucrurile frumoase și de calitate și, împreună cu tine, vrem să oferim clienților noștri încredere, profesionalism și inovație.
Vrei să faci parte din echipa noastră? Dacă da, așteptam cu mare interes CV-ul tău și la adresa de mail: hr@divainteractive.ro.