lucrator depozit / manipulant marfuri

Concret Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-participa la receptia si verificarea marfurilor;
- participa la asezarea marfii in depozit;
- pregateste marfa pentru clienti si colete;
- participa la invetarierea marfurilor din depozit.

CERINTE

Candidatul ideal
- studii medii
- capacitate de concentrare
- atentie distributiva
- cooperare
- putere de munca
- dorinta de a invata
- dinamism, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Bonuri masa

DESCRIEREA FIRMEI

... despre CONCRET GROUP
Concret Copy si Concret Consult sunt doua companii apartinand Concret Group, o investitie 100% romaneasca care a inceput in anul 1995.
... despre angajatii CONCRET GROUP
O echipa de 30 de specialisti lucreaza in cele doua companii oferind atat suport comercial - prin departamentul de vânzări - cat și suport tehnic - prin departamentul tehnic.
Sediul Concret Group este in Bucuresti, Bulevardul Ferdinand I, nr. 117B, sector 2.
Concret Group isi desfasoara activitatea pe o suprafata totala de 1600 m2 si 5 etaje:
- 800 m2 depozit consumabile
- 400 m2 showroom si centru de relatii cu clientii
- 200 m2 service si suport tehnic
- 200 m2 spatiu aditional birouri.
Aditional, Concret Consult detine un spatiu de depozitare si incarcare pentru tonerul vrac.
... despre CONCRET CONSULT
Compania a fost infiintata in 2003 avand ca obiect de activitate importul si distributia de consumabile pentru copiatoare, imprimante si faxuri, precum si echipamente de laminare, indosariere si finisare documente.
Concret Consult este Konica Minolta Elite Partner, Hewlett Packard Gold Partner, Distribuitor Autorizat Katun (principalul distribuitor Katun in Romania), Canon Accredited Partner