Lucrator Depozit Magazin online produse alimentare (Bucuresti)

NO SUGAR SHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea receptiei cantitative si calitative a produselor la intrarea in depozit (marfuri alimentare impachetate) si actualizarea stocului de marfa in platforma de gestiune
- Etichetarea, sortarea, aranjarea si repartizarea marfii in depozit, in functie de anumite criterii specifice
- Culegerea produselor din depozit in functie de comanda si pregatirea lor pentru livrare (ambalare, sigilare si etichetare colet - colete cu greutate medie de 7kg)
- Facturare
- Intocmire Note de Transport catre curieri
- Predarea coletelor catre curier
- Organizarea fluxului de comenzi/produse returnate
- Preluare apelurilor telefonice (preluare comenzi/sesizari, etc)
- Realizarea periodica a inventarului produselor din depozit
- Mentinerea spatiului de lucru cat mai curat si ordonat

CERINTE

- Studii Medii
- Cunostinte calculator (Excel, Word, E-mail)
- Atentie la detalii
- Rapiditate in efectuarea activitatilor
- Corectitudine, seriozitate, responsabilitate si amabilitate
- Flexibilitate
- Abilitatea de a lucra rapid si eficient in conditii de presiune si termene limita
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- 1800 Ron primele 3 luni (perioada de proba), 2000 Ron salariu final cu posibilitarea cresterii
- prime de sarbatori
- mediu de lucru linistit
- Program L-V: 9:00-17:30 (30 min pauza de masa)

DESCRIEREA FIRMEI

Cel mai mare magazin on line cu produse fara zahar!