Lucrator depozit cu atributii sofer livrari

S.C. LEXONN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- descărcarea si recepția fizica si scriptica a mărfurilor provenite de la furnizori;
- aranjarea in depozit a mărfurilor pe sortimente, categorii, grupe de produse, etc.;
- manipularea mărfii in depozitul firmei si organizarea spațiului de depozitare;
- ambalarea si pregătirea mărfurilor pentru expediere;
- livrarea comenzilor efectuate de clienți;
- întreținerea ordinii si curteniei in depozit;

CERINTE

- Persoana organizata, disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate;
- Bune abilitați de comunicare;
- Eficienta in lucrul individual si in echipa;
- Punctualitate, atenție la detalii;
- Experiența minim 2 ani ca șofer cat. B;
- Adaptabilitate si capacitate rapida de invatare;
- fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

-logistica si tot suportul necesar îndeplinirii obiectivelor societatii;
-pachet salarial motivant;
-bonuri de masa.

Cu 18 ani de experiență pe piața obiectelor promoționale din Romania și Europa, compania Lexonn este un distribuitor de încredere pentru multe branduri de renume local și internațional. Știm exact cum să punem brandurile în valoare prin calitatea produselor oferite, lucrând eficient cu departamentele de marketing și PR pentru a găsi soluții personalizate. Avem un istoric bogat de colaborare și cu agențiile de publicitate, facilitând astfel ofertarea și achiziția de promoționale pentru companiile care externalizează aceste procese.