Lucrator Depozit

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, un important magazin de fashion, o persoana responsabila care sa ocupe postul de Lucrator Depozit.
Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cu planuri de dezvoltare, te invitam sa ne cunoastem! Experienta anterioară nu este necesara. Noi te vom ajuta in pregatirea la locul de munca.

Descrierea postului-Care sunt responsabilitatile tale?

• Ambalarea in mod corespunzator a coletelor;
• Aranjarea produselor in depozit;
• Incarcarea si descarcarea produselor in/din masini (greutate usoara);
• Inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;
• Mentinerea ordinii si curateniei in spatiul de lucru.

CERINTE

Candidatul potrivit-Cum ne-am dori sa fie noul angajat?

• Studii medii
• Ordonat, punctual, simt practic, usurinta in orientare
• Responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
• Cunostinte minime de utilizare si operare PC - MS Office, Internet, E-mail;
• Rezistenta la efort sustinut.

Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati.

BENEFICII OFERITE

Beneficii

• Salariu avantajos
• Tichete de masa
• Decont transport
• Discount produse

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement