Lucrator depozit

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptionarea marfii
- Verificare cantitativa si calitativa
- Sortare, aranjare produse
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Manipulare, introducere la raft si incarcare descarcare marfa la raft.Marfa nu este grea postul este accesibil si femeilor

CERINTE

- Studii medii
- Bun simt tehnic
- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- Forma fizica buna
- Rabdare, atentie la detalii
- Avantaj meserii tehnice, carnet categoria B
- locatii: Zona Calea Rahovei si Sos Alexandriei

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv crescator in fuunctie de performantele capatate
- Bonuri de masa
-Integral CM
- Posibilitati de promovare in vanzari, aprovizionare.logistica

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.