Lucrator depozit

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Descarca marfa
- Receptioneaza produsele alaturi de gestionari.Numara verifica,eticheteaza
- Aranjeaza produsele pe raft
- Pregateste comenzile pentru livrare
- Incarca marfa in mijloacele de transport.
Atentie:nu operam cu produse foarte grele insa sunt multe si contin multe detalii.Este neceasara insusirea lor si a partilor ciomponente

CERINTE

- studii medii
- bun simt tehnic
- persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- forma fizica buna
- rabdare, atentie la detalii
-cunostinte minime operare pc.
- conducere auto carnet B

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa

- posibilitati de promovare in vanzari, aprovizionare

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.