Lucrator comercial / Vanzator

Cribo Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Program Luni-Vineri 09-18; Sambata 09-13
- Participa si verifica la incarcarea si descarcarea marfii urmarind concordanta dintre marfa si documentele de insotire.
- Atitudine pozitiva in fata clientilor firmei
- Aseaza marfa pe raft si afiseaza preturile
- Asigurarea unei deserviri amabile şi rapide către clienţi
- Întretinerea şi utilizarea corespunzătoare a mijloacelor din dotare.
- Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca
- Ocazional efectueaza livrari cu masina firmei

CERINTE

- Carnet de conducere categoria B
- Persoana cu bune abilitati de comunicare, persuasiune, atenta la detalii
- Serios, bine organizat si responsabil
- Comportament ireprosabil cu orientare spre client
- Atitudine pro-vanzare
- Spirit de echipa
- Seriozitate si punctualitate

BENEFICII OFERITE

Salariu 1600ron

Cribo Grup SRL se ocupa cu importul si distributia de accesorii pentru retelistica, cum ar fi: cabluri cat5e UTP/FTP, prize, cabinete 19", etc