Lucrator comercial (vanzator)

SC ANA TRAVEL RETAIL & PRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari a companiei
• orientarea catre clienti si nevoile lor, precum si servirea activa a acestora
• sarcini privind merchandising-ul produselor in magazin
• responsabilitati de gestiune colectiva a produselor comercializate in cadrul magazinului
• receptia si returul marfii, precum si intocmirea documentatiei necesare
• activitati administrative.

CERINTE

• minim studii medii
• abilitati de comunicare cu clientii
• prezenta agreabila, flexibilitate si perseverenta
• spirit de echipa si adaptabilitate
• cunostinte operare PC & POS
• disponibilitate la program de lucru in ture
• experienta in pozitii similare poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

• salariu atractiv
• mediu de lucru profesionist
• un loc de muncă într-un ambient civilizat.

SC ANA TRAVEL RETAIL & PRESS SRL angajeaza vanzator pentru unul din magazinele subsidiarei din Romania a unuia dintre liderii mondiali in travel retail si distributia presei.