Lucrator comercial - Vanzatoare Magazin Mega Mall Bucuresti

VIRCOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniu si in industria modei constituie un avantaj
-Capacitati bune de comunicare si putere de convingere in relatia cu clientii
-Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un loc de munca stabil
-Aspect ingrijit
-Domiciliu stabil in Bucuresti
- Gen feminin, cv-urile trimise de persoane de gen masculin nu le vom lua in considerare

CERINTE

Complexul comercial Mega MALL Bucuresti, magazin ANDFASHION
-Promovarea produselor comercializate in magazin si consilierea clientilor
-Atragerea si fidelizarea clientilor prin oferirea unor servicii de calitate in prezentarea produselor oferite spre vanzare
-Incasarea contravalorii produselor si emiterea documentelor specifice vanzarii (bon fiscal, factura fiscala)
-Receptia marfii conform documentelor de vanzare
-Aranjarea marfii in magazin
-Urmarirea stocului de marfa
- Salariu motivant compus din salariu minim + spor pt zilele de sambata si duminica lucrate + bonuri de masa + bonus de performanta compus din comision din vanzari dupa un anumit prag

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

posibilitatea cumpararii de produse la oferte promotionale

Andfashion - Magazin imbracaminte si accesorii in Megamall Bucuresti