Lucrator comercial-vanzatoare

Love for food

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea vanzarii,
- incasarea contravalorii marfii, prezentarea produselor si serviciilor aferente vanzarii,
- promovarea imaginii magazinului (punctului de vanzare),
- mentinerea stocurilor si necesarului de monetar de rezerva,
- verificarea stocurilor cu vanzarile,
- intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare, precum si raportarea activitatii de vanzare.

CERINTE

- Comunicare interactiva la locul de munca
- Perceptie vizuala
- Atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate
- Rapiditate
- Spirit practic
- Coordonare manuala buna
- Memorie vizuala buna
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de a lua decizii
- Persoana de incredere
- Implicare in activitate
- Dorinta de a munci
- Capacitatea de a se descurca in conditii de stres
- Capacitatea de a munci in echipa
- Motivatie
- Adoptarea unei atitudini de corectitudine si de amabilitate pe tot parcursul programului de servire a clientilor

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonuri de masa;
- bonus in functie de realizari;
- bonus in functie de target;
- tips;
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

Sara Pretzel s-a deschis in Bucuresti in anul 2012 din dragoste pentru mancare.

Fascinati de universul patiseriei, am incercat sa cream un concept nou de simigerie cu un meniu spectaculos.

Din respect pentru clientii nostri suntem atenti la detalii si folosim ingrediente de calitate.

Ne dorim sa transformam fiecare gustare rapida intr-o experienta placuta.

De aceea Sara Pretzel este locul potrivit pentru pofticiosi, gurmanzi si pentru toti cei care vor sa-si astampere foamea inainte de cumparaturi.