Lucrator Comercial Therme Nord Bucuresti

Combera Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile dvs?
- Primeste comenzile de la clienti in zona de bar si restaurant
- Face recomandari clientilor legate de produsele prezente in meniu
- Serveste clientii

CERINTE

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorii nostrii colegi sa aiba:
- Experienta ca lucrator comercial, ospatar - prezinta avantaj
- Atitudine pozitiva si orientata catre client
- Bune abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim?

• Mediu de lucru in conditii excelente
• Transport gratuit din mai multe puncte din Bucuresti (centrul este situat la intrarea in Balotesti www.therme.ro)
• Salariu motivant + sporuri

COMBERA RETAIL este o firma de marketing specializata in domeniul de retail. A fost activa pana acum sub numele IMS Retail. Din 2010 face parte din grupul de companii Combera, cu activitate in 22 de tari. Pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati site-ul www.combera-retail.ro