Lucrator Comercial Showroom Sabrini

Sabrini Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana tanara, dinamica, entuziasta, cu spirit de initiativa si cu experienta in vanzari sau in managementul unui showroom?
Atunci esti persoana pe care o cautam!

Responsabilitati Job:
• Oferirea de informatii/ solutii/ consiliere clientilor cu privire la produsele companiei
• Promovarea produselor si serviciilor companiei prin cunostinte, atitudine, informatii
• Documentarea operatiunilor efectuate in baza de date a companiei, conform procedurilor de lucru
• Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
• Orientare spre client si spre rezolvarea problemelor
• Atitudine proactiva
• Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii
• Capacitate analitica si atentie la detalii
• Spirit de echipa
• Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare

BENEFICII OFERITE

Pentru ca oamenii reprezinta cea mai importanta resursa pentru compania noastra, Sabrini Romania iti acorda sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, tanar si prietenos, unde rezultatele sunt masurate corect si rasplatite pe masura.

Iti oferim:
• pachet salarial atractiv
• posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
• dezvoltarea personala si profesionala
• mediu de lucru la standarde occidentale

Intra in echipa Sabrini Romania si vei avea sansa sa lucrezi intr-un domeniu unic, fascinant!

Prezent în peste 10 oraşe importante din ţară, cu peste 15 magazine, Sabrini este distribuitor autorizat a mai multor mărci de renume precum Tag Heuer, Pandora, Longines, Tissot, Kissing Diamonds, Calvin Klein, Swatch, DeRuvo, Blanco’s, Bibigi, Tissot, Carla M, Shinsaki, Fossil, Waterman sau Parker.