Lucrator Comercial – service GSM

AFC MOBILE SERVICE CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu – accesorii si reparatii GSM

CERINTE

Candidatul ideal

- Prezenta agreabila, flexibilitate si perseverenta, abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Cunostinte/studii de electronica constituie avantaj, dar NU constituie criteriu eliminatoriu;
- Cunostinte operare PC&POS;
- Disponibilitate la program de lucru in ture;
- Experienta in pozitii similare constituie avantaj, dar NU constituie criteriu eliminatoriu.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- program de lucru flexibil;
- instruire si integrare profesionala;
- posibilitati de promovare in cadrul grupului.

Punct de lucru: Carrefour Militari

AFC MOBILE SERVICE CENTER face parte din A.F.C Group Europe care activeaza in domeniul Informatiei si Tehnologiei Comunicatiilor, fiind in principal specializat pe terminale mobile (smartphone, laptop, tablete), componente si accesorii GSM.