Lucrator comercial - Sectorul 4

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătirea produsului in zona speciala pentru livrarea lui la domiciliul clientului care l-a comandat
- Pregătirea si aducerea produselor din depozit pentru vânzători
- Umplerea rafturilor
- Asigurarea ordinii si curăţeniei rafturilor
- Asigurarea aşezării produselor in depozitâ
- Asigura predarea produselor din depozit către vânzători si către clienţi

CERINTE

- Nivel minim de calificare: 10 clase
- Nu este necesara experienta anterioara
- Orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Benefcii:
- salariu: 1250 lei brut
- bonuri de masa: 215 lei
- sporuri

Program de lucru: 5 zile pe saptamana, 2 ture pe zi (06:00 - 14:30; 13:30 - 22:00)

Locatie: Piata Sudului

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro