URGENT! LUCRATOR COMERCIAL / REPREZENTANT VANZARI

Green Style Collection SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul va fi in cadrul magazinului de bijuterii Green Style de pe Bd I.C Bratianu - Sf Vineri in apropierea magazinului Unirea.

Responsabilitati:
- consilierea clientilor asupra produselor comercializate
- vanzarea produselor
- intocmirea registrului de casa zilnic
- intocmirea bonurilor de consum zilnic
- amenajarea periodica a magazinului
- mentinerea continua a curateniei in magazin

CERINTE

- de preferat, experienta in folosirea casei de marcat
- de preferat, experienta in folosirea POS-ului
- de preferat, experienta in vanzari

Obligatoriu, candidatul trebuie sa fie responsabil, serios, punctual si sociabil.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de performanta / vanzari lunare
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei

Green Style Collection - Branding Partner of SWAROVSKI®ELEMENTS - Company's ldentification No. 184 0509

Societatea Green Style Collection SRL este producator si distribuitor de bijuterii de cea mai buna calitate, majoritatea dintre ele fiind accesorizate cu cristale Swarovski. Compania are la baza Licenta de Autorizare a Efectuarii de Operatiuni cu Metale Pretioase si Semipretioase Nr 8361 emisa de ANPC (Autoritatea Nationala de Protectie a Consumatorilor) si contractul de Branding Partner of SWAROVSKI®ELEMENTS - Company's ldentification No. 184 0509 pe baza caruia aveti garantia autenticitatii si calitatii cristalelor achizitionate.
Mai multe informatii puteti afla de pe site-ul www.greenstylecollection.ro